Zapach róży – dusza róży

stanowisko zapachowe PTR i Kutno – miasto róż

Zapach róży – dusza różyJeśli chcesz poznać tajemnicę zapachu królowej kwiatów to zachęcamy do odwiedzenia stanowiska zapachowego Polskiego Towarzystwa Różanego i Kutna – miasta róż, które organizujemy z okazji Uroczystego Otwarcia Ogrodów Dolnych Zamku Królewskiego w Warszawie – Muzeum oraz Królewskiej Wystawy Róż.

Wydarzenie odbędzie się w Arkadach Kubickiego w Zamku Królewskim w Warszawie. Zapraszamy w dniach 11-12 maja 2019 w godzinach 11.00 – 21.00.

Zaprezentujemy róże o niezwykłych zapachach, które pomoże nam opisać, profesjonalny ekspert zapachowy Piotr Kempski. Na stanowisku będzie można samemu poczuć jak złożona potrafi być woń róż i jakie nuty zapachowe można w niej odnaleźć. Każdy będzie mógł spróbować swoich sił w rozpoznawaniu zapachów róż, które sprowadzamy z całego świata.  Dzięki pomocy ekspertów różanych z Polskiego Towarzystwa Różanego będzie okazja aby poszerzyć swoją wiedzę różaną. Na zwiedzających czeka książeczka –przewodnik po zapachach róż wydany specjalnie na to wydarzenie, który będzie można zabrać do domu. Oprawę florystyczną stanowiska zapewnią mistrzowie bukieciarstwa z Kwiaty&Miut.

Zapach róży – dusza róży

Publikacja PTR i Kutno – Miasto Róż. Copyright PTR/Kutno – miasto róż